Zatrudnię HYDRAULIKÓW z doświadczeniem do Niemiec

October 5, 2022 13:03 - Dam pracę - Gdańsk
Szczegóły ogłoszenia
Z uwagi na nieustanny rozwój firma Axel Gmbh z siedzibą w Monchengladbach poszukuje pracowników zainteresowanych pracą w charakterze HYDRAULIKA.

Oferujemy pracę na warunkach niemieckich, z bezpłatnym zakwaterowaniem, samochodami służbowymi na miejscu. Oferta pracy skierowana do osób posiadających doświadczenie oraz mile widziana jest znajomość języka niemieckiego oraz czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy wynagrodzenie na stanowisku samodzielnym od 12 do 17€ brutto - z możliwością negocjacji po rozpoczęciu pracy. Do wypracowania około 200-220 godzin w skali miesiąca.
Praca w zakresie hydrauliki ogólnobudowlanej oraz związanej z przyłączeniami wentylacji i klimatyzacji w okolicach Dusseldorfu oraz Duisburga zgodnie z rysunkiem technicznym.

Aplikację w postaci CV prosimy kierować pod adres e-mail: gmbhrekrut@wp.pl lub prosimy o kontakt we wiadomości prywatnej.

Poszukujemy pracowników zainteresowanych współpracą długoterminową! Firma Axel posiada ponad 13letnie doświadczenie w zakresie montażu wentylacji na terenie Niemiec, jesteśmy liderem w swoim regionie (Nadrenia Północna Westfalia). Pracuj z najlepszymi!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.