Dochodzenie odszkodowań. Brak opłat wstępnych OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2022 16:07 - Usługi prawne i księgowe - Gorzów Wielkopolski
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Masz problem z odszkodowaniem?
Zadzwoń jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku, a po analizie Twojej sprawy dowiesz się ile pieniędzy Ci się należy.
Profesjonalnie pomożemy uzyskać należne Ci pieniądze.

Jesteśmy lokalną firmą z województwa lubuskiego. Działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz całego województwa lubuskiego.

Co nas wyróżnia:

BRAK OPŁAT PRZED UZYSKANIEM ODSZKODAWANIA - Bierzemy na siebie ryzyko finansowe prowadzonej sprawy, nie pobierając opłat wstępnych za naszą pracę.
PEŁNA PRZEJRZYSTOŚĆ – Przed przyjęciem sprawy ustalamy warunki współpracy, zawieramy umowę. Nie doliczamy żadnych opłat dodatkowych.
TYLKO DOŚWIADCZENI PRAWNICY - Nasz zespół tworzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w sprawach przeciwko ubezpieczycielom w procesach sądowych.

Zadzwoń, napisz - przedstaw stan faktyczny a my bezpłatnie ocenimy szanse i ryzyka uzyskania odszkodowania. Istnieje możliwość omówienia sprawy osobiście u Ciebie lub w naszym biurze.

Pamiętaj, że rozmowa absolutnie do niczego nie zobowiązuje - pomoże Ci tylko rozeznać się w problemie. Rozmowa pozwoli Ci uzyskać wiele odpowiedzi potrzebnych do rozwiązania Twojej sprawy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.