Karol Sienkowski

September 26, 2022 15:40 - Sprzątanie - Gorzów Wielkopolski
Szczegóły ogłoszenia
PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ
100 % POZYTYWNYCH OPINII
Tel. 695 097 009

Warto co jakiś czas wyprać swój narożnik, sofę czy fotel. Oprócz walorów estetycznych czystość w naszym mieszkaniu wpływa też bardzo pozytywnie na nasze samopoczucie oraz samopoczucie naszych gości.

Wielu moich klientów stwierdziło, że czasem było im wstyd zaprosić kogokolwiek do swojego mieszkania z powodu zabrudzeń na swoim narożniku, fotelu czy innych meblach, pomogłem im ten problem rozwiązać i teraz już mogą pochwalić się czystą tapicerką.

Metoda, którą używam do prania tapicerek to ekstrakcja, polega ona na spryskaniu tapicerki prespreyem i wtarciu go w tapicerkę. Presprey rozpuszcza zabrudzenia i tworzy zawiesinę oddzielającą te zabrudzenia od tapicerki. Następnie za pomocą odkurzacza natryskowo-ssącego lub parownicy zintegrowanej z odkurzaczem zawiesina wraz z brudem zostaje odessana.

Ja korzystam z parownicy. Para ma właściwości dezynfekcyjne, zabija drobnoustroje, niszczy roztocza i alergeny - doskonała sprawa dla alergików i astmatyków, prócz tego pochłania nieprzyjemne zapachy zwierząt domowych czy dymu papierosowego.

Na życzenie klienta jako prespreya mogę użyć w 100%-ach naturalnego środka, który jest bezpieczny dla osób z alergiami i uczuleniami. Jest bezpieczny nawet w przypadku spożycia.

Stawiam przede wszystkim na najwyższą jakość wykonywanych przeze mnie usług oraz na zadowolenie klienta.

http://ecomyjnia-gorzow.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.