Zatrudnię montera-spawacza do Niemiec

December 10, 2019 12:34 - Dam pracę - Gdańsk
do negocjacji
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Orevis sp. z o.o. z Gdańska zatrudni od STYCZNIA 2020:

MONTERA ze znajomością rysunku izometrycznego

Miejsce pracy: ok. Dusseldorf,
Wynagrodzenie: od 13 do 17€ netto,
Liczba godzin: około 160-180 miesięcznie,
Długość pobytu: od 4 do 7 tygodni
Forma zatrudnienia: polska umowa o pracę,
Zakwaterowanie: bezpłatne
Obowiązki: szlifowanie, montowanie uskoków i trójników; spawanie punktowe(heftowanie) - w oparciu o rysunek izometryczny.
Wymagania: doświadczenie i uprawnienia spawalnicze, komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz czynne prawo jazdy (samochody służbowe zapewniamy).
Zatrudnienie jeszcze w miesiącu grudniu lub od nowego roku - w zależności od dyspozycyjności.
Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij CV wraz z aktualnymi uprawnieniami na gmbhrekrut@wp.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu